Доктор Комаровський рекомендує!

Діти зростають дуже швидко» – нарікає більшість сучасних мам, які не встигають оновлювати дитячий гардероб із швидкістю зростання свого чада. Дійсно, у наш час дитячий одяг не належить до найдешевших задоволень, особливо, якщо матусі намагаються одягати своїх дітей виключно у якісні брендові речі. Мабуть, багатьом відома ситуація, коли в родині з’являється дитина, загін вірних родичів і друзів несе молодій сім’ї одежинку діток, які вже виросли. Не рідко дитина доношує дитячий одяг своїх старших братів і сестер, що вже давно втратила усілякий пристойний зовнішній вигляд і вийшла з моди.

big-img (1)

 

Як забезпечити дитину якісним, гарним одягом від світових брендів, при цьому, не виходячи за рамки сімейного бюджету і не створюючи боргів? Відповідь на це питання знає доктор Комаровський! Відомий для більшості сучасних матусь доктор відкрито рекомендує звернути свою увагу на секонд-хенди – саме тут можна знайти дійсно якісні дитячі речі від всесвітньо відомих виробників за смішною ціною. Мрієте створити своїй дочці образ диснеївської принцеси? У секонд-хенді ви знайдете підходящі сукні усіх розмірів, якісно пошиті і привезені з розвинених європейських країн.

Західний секонд-хенд кращий за вітчизняний ринок, стверджує доктор Комаровський

Нещодавно до доктора Комаровського, заслуженого експерта в області педіатрії, звернулася молода мама з питанням про ризики носіння дитиною одягу з секонд-хенду. Дійсно, багато мам все ще задаються питанням, а чи безпечно одягати на дітей уже ношений одяг? Поспішимо розвіяти усі міфи з цього приводу.

По-перше, весь одяг враховуючи дитячі речі, що привозяться для реалізації у секонд-хенді, проходить обов’язкову і ретельну дезінфекцію. Мова йде не про звичайне прання з порошком, а про складну процедуру, що передбачає декілька етапів глибокого парового очищення з дезінфікуючими розчинами. Ризик перенесення будь-яких захворювань чи навіть шкідливих мікробів при такій обробці зводиться до нуля!

По-друге, крупні постачальники секонд-хенду, зокрема WCG, привозять одяг з добре розвинених і благополучних країн світу. Дитячі речі з Англії не тільки відрізняються особливою чистотою і охайністю, але й мають бирки відомих виробників. Це насправді якісні, добре пошиті речі з натуральних матеріалів, тканина яких добре переносить не одне прання і зберігає свій первинний вигляд впродовж довгих років.

Як зазначив сам доктор Комаровський у відповідь занепокоєній молодій мамі: «Саме на вітчизняному ринку дешеві підробки, бог знає, чим пофарбовані, і, бог знає, з чого зроблені, але оздоблені привабливими бирками – зустрічаються набагато частіше, ніж в одязі із західного безбиркового секонд-хенду..»

Ви все ще розмірковуєте над тим, як забезпечити малюка гарним і якісним одягом у період фінансової нестабільності? Сміливо вирушайте до секонд-хенду! Тисячі різноманітних моделей, десятки різних розмірів і 100%-ва якість пошиття, а також натуральні тканини не запропонує Вам ні один вітчизняний ринок, навіть у центрі столиці. Доступні ціни і регулярне поновлення товару – про таке можуть тільки мріяти кожна мати і батько. Навіть найвідоміший педіатр країни рекомендує Вам зберегти здоров’я малюка і зекономити Ваші гроші за допомогою якісного секонд-хенду. Зверніть увагу на наступну товарну позицію з прайс-листу нашої компанії, адже «Шотландія (Північ)» особливо відрізняється наявністю більшої кількості дитячих речей, ніж у будь-якому іншому товарі, хоча, необхідно додати, що гарний якісний дитячий одяг і взуття зустрічаються у будь-якому нашому товарі. Чистота одягу, безпека тканини і найширший модельний ряд дитячого одягу чекають на Вас прямо тут і зараз!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *