Міфи про секонд-хенд

Сьогодні вже складно когось здивувати оригінальною обновкою імпортного виробництва, якими усіяні полки дорогих бутиків і найдешевших магазинчиків з одягом. Однак, найчастіше, всі новинки в дешевих магазинчиках мають одну країну виробництва – Китай. А ось знайти і купити дійсно якісний одяг європейського бренду – як і раніше залишається проблемою для середнього обивателя українських міст.

Зазвичай, бачачи на вулиці чоловіка, одягненого в брендову якісну річ, виникає почуття захоплення його бездоганним стилем і думка про його солідному достатку. Але мало хто знає, що в 90% таких випадків ця людина здійснює покупки саме в секонд хенде-. Так склалося, що секонд-хенди та численні сток-центри – це чи не єдине місце, де сьогодні дійсно можна знайти якісні європейські речі. На жаль, в силу того, що багато жителів нашої країни все ще перебувають під силою дії різних міфів про таких магазинах, не кожен ризикує здійснювати там свій шопінг. Давайте ж разом розвіємо популярні усталені в народі ще з 90-х Міфи про секонд хенде-.

Міф 1. Одяг з секонд-хенду може бути зараженої або брудній

Насправді це цілковита нісенітниця. Кожен, хто хоч раз набував речі в секонд-хенді або хоча б заходив в подібні магазини, відмінно знає, що в них завжди присутній специфічний запах. Цей запах речам додає саме очищення та дезінфекція, якій піддаються всі без винятку товари. Їх обробляють гарячою парою (такого не знаю. Де Ви таке взяли?), А також дезинфікуючим газом. Даний факт геть спростовує міф про забрудненості і небезпеки товарів в секонд хенде-.

Міф 2. По зображенню на упаковці речей у секонд-хенді можна визначити їхнє призначення

Раніше багато були впевнені, що варто побачити на пакувальному пакеті в секонд-хенді вертоліт, слід відразу ж відмовитися від покупки даного товару. Чому? Та тому що багато хто вважає, що цей вертоліт вказує на призначення речей – їх повинні були скинути з повітря в самі райони жебраків голодних країн в якості гуманітарної допомоги. Однак, це не так. Різні логотипи на упаковках можуть нести в собі й інший сенс – це всього лише логотип благодійної організації, на яку будуть перераховані гроші, виручені від продажу секонд-хенду на Україну.

Міф 3. У кишенях одягу з секонд-хенду можна знайти «грошову допомогу» від іноземців

Дійсно, багато хто напевно чули історії знайомих, які знаходили в кишенях одягу з секонд-хенду гроші. Але, поспішаємо вас завчасно розчарувати – це зовсім не благодійність від іноземців. Звичайні люди, які здають свої речі в комісійні магазини, просто нерідко забувають в кишенях дрібні купюри або монети. Більше того, продавці перевіряють всі речі, які викладають на продаж. У зв’язку з цим вам навряд чи вдасться істотно «розжитися» на пошуках грошей в кишенях товарів на полицях секонд хенда-.

Міф 4. Власники секонд-хендів продають «гуманітарну допомогу», яка повинна бути безкоштовною

У цьому міфі є частка правди. Іноді в секонд-хенди дійсно можуть потрапити речі, які надіслані в Україну з метою благодійної допомоги. Однак, такі випадки – рідкість. Зазвичай, одяг за кордоном збирають і відправляють в нашу країну з метою легального продажу. А той факт, що церковні прихожани або волонтери іноді продають подаровані їм речі, свідчить лише про те, що їм, також як і всім іншим, потрібні гроші.

Міф 5. Секонд хенд– магазин для жебраків, а товари в ньому все в зношеному стані

Цей міф розвіяний вже давно. Але, для тих, хто ще не в курсі повідомляємо, що частими відвідувачами секонд-  хендів, поряд зі звичайними людьми, нерідко є багаті і навіть знамениті люди. Знайти оригінальну вінтажну річ в сучасних магазинах практично неможливо, тому люди з неординарним смаком нерідко воліють одягатися саме тут. Секонд-хенд для пошуку вантажних речей – найкраще джерело, причому ці речі в більшості випадків відмінної якості!

Звичайно, у кожному секонд-хенді завжди можна знайти і дуже зношені речі, але все ж більшість з них відрізняється не просто гарною якістю, а ідеальним в порівнянні з товарами, представленими в сучасних магазинах.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *