Мішок секонд-хенду або оновлення гардеробу по «Новому»

У гонитві за модними і стильними обновами для гардеробу, ведуча «Нового» телеканалу Катя Павлюченко, у рамках програми «Дешево і сердито», відвідала роздрібний магазин секонд-хенду. Куди ж ще сьогодні можна піти за дешевими і якісними речами? На своє здивування, саме тут вона змогла знайти справді ексклюзивні речі від топових світових виробників – босоніжки з натуральної шкіри, шарфи, аксесуари, включаючи навіть окуляри славнозвісного бренду Bvlgari.

Хазяїн секонд-хенду був одягнений в прекрасні речі від славнозвісних виробників і приїхав на роботі на автомобілі бізнес-класу Mercedes. Катя замислилася: звідки ж бере хазяїн магазину секонд-хенду всі ці речі і скільки він заробляє на їх реалізації?

Отже, Катерина задалася метою з’ясувати, де ж можна знайти брендові речі за закупівельними цінами. Недовгі пошуки привели її до одного з оптових складів секонд-хенду. Там вона знайшла величезну кількість речей, упакованих в пакети з бирками різних країн. Від такого асортименту дійсно голова пішла обертом. Тут були складені речі з Англії, Бельгії, Іспанії та інших європейських країн. Перше питання, яке зацікавило Катю, стосувалося цінової політики і оригінальності речей. Її запевнили, що речі дійсно привезені з Європи, при цьому ціни на них виявилися цілком доступними.

Сортований секонд-хенд за якістю і країнами імпорту продається на вагу. Саме таким чином оновлюють свої гардероби всі «королі секонд-хендів», які потім нерідко виставляють свої речі на продаж з неймовірною накруткою. Журналістці дозволили навіть розкрити пакети і особисто переконатися в якості і оригінальності походження речей.

Що ж знайшла Катя в розпакованому мішку? Там виявилися майже нові речі з бирками модних брендів, а на деяких з них були навіть вказані оригінальні ціни. Наприклад, в асортименті була кофтина зі старим цінником в 24 євро. Також, мішок з одягом містив нові модні босоніжки, шкіряні сумки і шарфи з натурального шифону. Фантастика, скажете ви? Це реальність.

big-img-jan

Саме такі речі з Європи і Великобританії потрапляють на оптовий склад компанії WCG в Україні, звідки і вирушають на продаж по роздрібним точкам секонд-хенду.

Однак на цьому Катин експеримент з покупкою речей на оптовому складі не закінчився. У гонитві за «наживою» вона вирушила до вінтажного магазину для оцінки і перепродажу куплених речей. У це складно повірити, але досвідчений експерт цього закладу оцінила сумку з мішку, увага, у 1000 грн! Що говорити про інші речі? Наприкінці програми, не менш досвідчені модні блогери не змогли і припустити, що вона одяглася на секонд-хенді і спробували оцінити її «look». Припустима вартість доходила до 20 тис. грн. І це всього лише «вилазка» одиничного покупця, а що тоді говорити про власників роздрібних магазинів секонд-хенду, яку вигоду для себе вони можуть мати, відвідавши подібний склад? Отже, висновки напрошуються самі: час відкривати новий бізнес!

Скажете одягатися в секонд-хенді з Англії – «дешево і сердито»? Не зовсім! Це, насамперед, якісно, стильно і вигідно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *