Модний роман з ресайклінгом

Ресайклінг підкорив душі мільйонів людей по всьому світу, які люблять стильно одягатися, а модні дизайнери всерйоз закрутили роман з екомодою. Нова течія нестримним потоком прорвалася на вулиці міст, створюючи не тільки новий тренд, але й насправді нову філософію життя. На підтвердження цих слів, поспішаємо порадувати усіх модників та модниць черговою порцією новин із світу Recycling.

WCG_recycling june photo 3 (1)

Спільнота активних рукодільниць з неймовірним талантом – кравчинь та дизайнерів з Омська, виступила з ексклюзивною ідеєю організації воркшопів по ресайклінгу. Дівчата почали влаштовувати заходи з навчання основним навичкам переробки старих речей та наданню їм другого життя. Цікаво, що одним з організаторів виступає відомий психолог – людина з активною життєвою позицією, яка пропагує сучасні мистецтва та течії моди, що також знаходять своє відтворення в ресайклінгу. Дівчата вже встигли влаштувати декілька перформансів, у ході яких наочно продемонстрували публіці як у звичайних умовах можна з користю провести час за шиттям, створюючи унікальний стиль з якісних речей секонд-хенду.

Recycling на подіумі

WCG_recycling june photo 2

Сучасне молоде покоління, схоже, не на жарт вирішило просунути тренд переробки старих речей на передові стрічки усіх модних видань планети. Не так давно європейський популярний бренд Reformation приєднався до течії ресайклінгу зі своєю дивовижною колекцією весільних та вечірніх суконь. Дизайнери компанії зібрали у якості сировини старі вінтажні сукні з натурального шовку та перетворили їх у нові ніжні шедеври, призначені для найголовнішого дня у житті будь-якої дівчини. Сукні для наречених та їх подружок вийшли настільки ж унікальними, наскільки й універсальними – вільний легкий крій, мінімалізм та стриманість. Такі вбрання, що є оригінальними та такими, що запам’ятовуються, відрізняються відмінною якістю, тому можуть використовуватися навіть після торжества ще впродовж тривалого періоду.

Однією з перших представниць екомоди на пострадянському просторі стала випускниця Омського ДІС – Ксенія Кузьміна. Її дипломною роботою стала унікальна колекція самобутніх суконь, курток, пальт та аксесуарів, створених із старих та позичених у друзів речей. Колекція під назвою «Очікуємо на зміни» викликала не тільки яскраві емоції у глядачів, але й отримала високі оцінки, похвалу та визнання від журі.

WCG_recycling june photo

Сьогодні кожен може стати для себе особистим дизайнером та створити свою унікальну колекцію одягу на всі випадки життя. Ловити захоплені погляди оточуючих можна і потрібно, створюючи свій власний стиль, а не ганяючись за коштовними брендами у бутіках. Відвідуйте магазини секонд-хендів, що торгують англійськими речами, придбаними на наших оптових складах. Секонд-хенд давно став невичерпним джерелом для нових ідей, народжених із старих унікальних шедеврів моди.

Будьте в тренді: відкриваючи нові магазини секонд-хенду – несіть ідею ресайклінгу в маси, роблячи його філософією життя багатьох людей.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *