Модний ресайклінг по-королівськи

 

Ніщо людське не чуже для королівських родин, включаючи прихильність до модних та вишуканих предметів одягу. За останні декілька років все більше осіб королівської крові в Європі показують на особистому прикладі, як можна уміло та зі смаком використовувати улюблені наряди з власного гардеробу та практикувати розумну економію. Хто ж з привілейованих осіб подає нам чудовий приклад у такому сучасному напрямку як ресайклінг?

Старе вбрання не означає погане

Мабуть, найяскравішим проявом раціонального ставлення до речей можна вважати прихильність до ідей ресайклінгу серед досить заможних та відомих осіб. Однією з них є Кетті Спенсер – англійська аристократка старовинного роду та племінниця самої принцеси Діани. Молода світська левиця придбала розкішну рожеву сукню з колекції Jenni Button ще на початку 2015 року та одягала її тричі впродовж декількох сезонів поспіль. В останній раз шикарну блондинку помітили у ній на тижні моди в Мілані, де вона як і раніше вражала чарівним виглядом.
img-940x380-1

Чи потрібно згадувати про те, що і у самої Діани також були в гардеробі улюблені сукні та прикраси, які заслуговували на повторний вихід у світ? Принцеса неодноразово одягала старе вбрання зі свого гардеробу на безліч заходів і навіть називала своє улюблене болеро Catherine Walker «сукнею Елвіса».

Іспанська королева Летиція також не відстає від модної тенденції одягатися недорого, економно та із смаком. Високопоставлена особа змогла усіх приємно здивувати, коли вона уже вдруге з 2011 року вирішила з’явитися на врученні fashion премії 2016 у вбранні від популярного бренду ZARA. Так, яскрава сукня з квітчастим принтом, куплена королевою на розпродажі всього за 39,95 євро, була удостоєна цього літа повторно бути показаною на публіці.

Ще одна британка королівської крові, яка знаходиться на піку всесвітньої популярності та яка приковує до себе погляди мільйонів прихильниць – Кейт Мідлтон, також активно пропагує ідеї ресайклінгу. Усім відомо, що герцогиня є палкою прихильницею розумної економії, будучи при цьому іконою стилю та одною з перших модниць Лондона. Кетрін також не соромиться одягати одні й ті самі вбрання на різні заходи та виглядати у них чудово. Наприклад, свою улюблену сукню із синього шовку від Jenny Packham Кейт одягала тричі з 2013 року.
img-940x380-2

Щоб відчути свою близькість до королівської родини зовсім не обов’язково їхати до Лондону. Відвідайте магазини, які торгують якісними товарами з Англії, придбаними в компанії Оптовий Склад WCG. Попрацюйте над своїм іміджем беручи приклад із зірок та відомих осіб, чи просто повторіть те, що зробили короновані особи!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *