Новини ринку секонд-хенд в Україні

Магазин секонд-хенд

Хто б міг подумати, але всього десять років тому мешканці України досить критично ставилися до секонд-хенду. Близько п’яти років тому ринок праці секонд-хенд України пожвавився, і українці масово подалися в магазини, що реалізують подібні товари. Причин тому кілька, і основний з них є досить низький дохід громадян. Як результат, цей сегмент ринку став активно розвиватися, і, що важливо, якість одягу і взуття секонд-хенд зростає пропорційно попиту на нього. Ознайомитися з нашими товарами можна тут.

Магазин секонд-хенд

Незважаючи на кількість магазинів секонд-хенду в кожному з міст України, попит все ще залишається незадоволеним. Такий висновок можна зробити, прийшовши в такий магазин і побачивши все своїми очима.

Ще не так давно, велика частина клієнтів магазинів секонд-хенд приходили туди в основному для того, щоб придбати речі для дачі, для природи і дитячий одяг якомога дешевше. Особливо часто там можна було зустріти молодих батьків у пошуку крихітних дрібничок для своїх малюків, адже дитячий одяг дуже швидко приходить в непридатність або ж малюк з нього виростає. Сьогодні ж, ситуація кардинально змінилася. Звичайно, люди старшого віку продовжують ходити в такі магазини для того щоб заощадити гроші на покупці одягу, але багато хто вже давно зрозуміли, що тут дуже часто трапляються високоякісні речі від європейських і американських виробників, і мало того, ці речі у відмінному стані. В Україні такі товари не купиш просто так, а якщо і купиш, то коштувати вони будуть куди дорожче секонд-хенду.

У кожній віковій категорії населенні України є свої причини для відвідування магазинів секонд-хенд. В останні роки значно зросла кількість молодих покупців. Більшість з них є «мисливцями» за ексклюзивними речами відомих світових брендів, які стали все частіше і частіше потрапляти на прилавках магазинів секонд-хенд. Більше того, покупці та інших вікових груп все частіше приходять в дані магазини не для того щоб просто задовольнити свої потреби в одязі, а для того щоб купити якісні і, обов’язково, стильні і модні речі.

Згідно з приблизними підрахунками, за останній час рівень продажів нового одягу в магазинах України впав не менше як на 30%. Те ж саме можна сказати і про речових ринках, де продають дешевий одяг низької якості. Однією з причин, які призвели до такої ситуації, є магазини європейського секонд-хенду, які і складають серйозну конкуренцію.

Shopping for clothing in second-hand store

Сьогодні практично кожен день по всій Україні відкриваються магазини, які реалізують товари секонд-хенд, і з кожним днем це слово починає викликати у людей все більш позитивні асоціації. Ще в 2009 році основна маса магазинів секонд-хенду відкривалися у великих містах, але сьогодні і в обласних центрах, і в селищах їх популярність зрівнялася, і більшість власників бізнесу секонд-хенд продовжують розширювати свої мережі магазинів у всіх куточках країни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *