Нова доля старих джинсів

 

Справжньому стилю вторсировина не завада! Саме так все частіше вирішує більшість популярних дизайнерів модного та стильного одягу в усьому світі. Тренд повторного застосування матеріалів, що вже були у використанні, продовжує захоплювати планету. Отже, одягатися у секонд-хенді, сповідувати ресайклінг, жити за новою філософією екологічної економії – це сталий тренд модних сезонів на довгі роки уперед. 

Старі джинси у поміч екологічній моді

Чудовим прикладом втілення у життя сучасної філософії збереження природних ресурсів є переробка старих речей. Яскравий та стильний молодіжний дизайнер ASYA SOLOV’EVA затіяла захоплюючу акцію – прийом старих джинсів для випуску свіжої капсульної колекції. Із зібраних джинсових елементів гардеробу своїх прихильників, що вийшли з моди, Ася планує створити унікальну колекцію стильних, практичних та зручних речей. Джинсовий одяг будь-якого кольору та фактури буде використаний у якості основного матеріалу, з якого дизайнер пошиє свої вбрання за оригінальними ескізами. Частина зібраних від продажу коштів після показу колекції, що вийшла, буде направлено на підтримку різних екологічних проектів.

Також яскраві та оригінальні приклади перевтілення старої тканини у абсолютно ексклюзивні новинки моди пропонує нам студія «INK Inklusive». Для отримання нових та свіжих образів творча команда вдається до різних способів та методів створення одягу, серед яких на перше місце виходять екологічні ініціативи – натуральність, чистота та простота фактури. Європейський молодіжний бренд із Амстердаму проповідує філософію якості та стилю на основі екологічної чистоти. Прості зрізи та фактури перетворюються в оригінальні силуети завдяки використанню творчою командою досвідчених спеціалістів покладів найчистішої та міцної бавовни. Представники цього бренду переконані, що тканина, яка здатна витримати будь-який час та навантаження – ідеальний матеріал для втілення міжсезонної моди унісекс.

Зоряний небосхил на джинсовому полотні

 Як надати джинсам нового життя? Тут ми пропонуємо нашим читачам подумки повернутися до школи на уроки образотворчого мистецтва, щоб максимально оцінити та спробувати на практиці корисний майстер-клас. У ході цього уроку ми спробуємо намалювати зоряне небо на старих джинсах, створивши ультрамодну новинку у своєму гардеробі. Для цього:

  1. Підготуйте фарби для одягу синього, блакитного, білого, фіолетового кольорів, а також захисну плівку для меблів, рукавички, маску, пульверизатор, губку, стару зубну щітку та відбілювач.
  2. Розложіть на застеленій клейонкою робочій поверхні свої старі джинси простого крою та відповідного розміру.
  3. Наповніть пульверизатор відбілювачем, одягніть маску та рукавиці. Починайте створювати перші штрихи зоряного небосхилу – світлі плями з розводами по темній тканині джинсів.
  4. Змішайте фарби різних кольорів чи вмочуйте губку у кожен колір фарби окремо. Наносіть фарбу легкими рухами за допомогою губки навколо плям з розводами, створюючи ефект зоряного неба.
  5. Для розстановки остаточних штрихів («зірок») вмочіть стару зубні щітку у білу фарбу та розпорошіть легкими рухами пальця проти щетини на пофарбовані джинси. Ваш новий шедевр власного виробництва готовий!

WCG-img-940x398

Сотрудничая с WCG, вы всегда сможете идти в ногу со временем, воплощая в жизнь новую молодежную философию, поддерживая модные экологичные течения, а также создавая уникальный стиль. Ну и конечно, получая при этом неплохую прибыль!

One thought on “Нова доля старих джинсів

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *