Правильний догляд за одягом

Не дивлячись на те, що одяг для кожної людини має різне значення, він все ж таки є невід’ємною частиною нашого повсякденного життя.
Хтось одягається вранці лише тому, що так прийнято, але для багатьох одяг, все-таки, є засобом заявити про себе, про свій смак і почуття стилю. Як і всі інші речі, що оточують нас день у день, одяг потребує правильного догляду, який повинен бути індивідуальний по відношенню до кожного предмету Вашого гардеробу.

Кожен з нас напевно ж помічав підшиті до шва стрічки на внутрішній частині будь-якої речі, починаючи від нижньої білизни і закінчуючи зимовими куртками. Саме завдяки цим стрічкам і правильної розшифровці всіх позначок, які там є, Ви зможете дізнатися який ваме догляд потрібен вашій улюбленій блузці і при якій температурі можна її прати так, щоб не зіпсувати.

Які бувають засоби догляду за одягом?

За речами, загалом, існує п’ять основних засобів догляду, якими ми найчастіше користуємося, але, на жаль, часто-густо робимо це неправильно.

1. Прання
стирка
Поява автоматичних пральних машин призвела до того, що багато з нас заповнюють барабан різним одягом і запускають прання на умовно середній температурі, не замислюючись про те, що кожна з речей може бути випрана в воді, температура якої не повинна перевищувати ту, яка вказана на лейбі. В одному випадку, одяг може злиняти, або у випадку з вовною, сісти.

2. Відбілювання
отбеливание

Відбілюванню, зазвичай, підлягають лише речі білого кольору, але і тут слід бути уважним. Одяг з тонких тканин може бути безповоротно зіпсований хлорвмісними відбілювачами.

3. Прасування
глажение

Якщо Ви не хочете нещадно спалити свою шовкову блузу, настійно рекомендуємо Вам зазирнути на її обіг і дізнатися за яких умов можна її прасцвати. Те ж саме стосується і інших речей.

4. Чистка
чистка

Не зважаючи на те, що суха чистка використовується в домашніх умовах набагато рідше ніж звичайне прання, якщо Ви вирішили влаштувати хімчистку у себе вдома, Вам варто звернути увагу на позначки, що свідчать про правила цього процесу при застосуванні до конкретної речі.

5. Сушіння
сушка

Спосіб сушіння також є важливим фактором для збереження первісного вигляду Ваших речей. Основну небезпеку найчастіше несе неправильна барабанна сушка при високих температурах.

6. Види тканин
ткани

До кожного виду тканин застосовуються особливі способи догляду, крім перерахованих вище. Для того, щоб правильно їх застосовувати потрібно точно знати назву тканини та її склад. Ця інформація, також, завжди вказана на лейбі.

Тільки в точності дотримуючись приписів виробника, Ви зможете максимально продовжити життя своїм улюбленим речам та заощадити кошти на придбання нового одягу не замість зіпсованого, а лише тому, що вам так захочеться!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *