Зростають ціни? Тільки не у нас!

Статистика показує, що за останні півроку ціни на секонд-хенд не перестають рости, а ось на оптову покупку ні, ознайомтесь. На сьогоднішній день збільшення цін на ринку роздрібної торгівлі секонд-хенду досягає 30-50%. Виною всьому цьому стає зростання обмінного курсу валют, адже практично весь секонд-хенд в Україні завозиться до нас із закордону, відповідно ціна на дану продукцію і коливається в залежності від цих цифр.

Раніше, магазини секонд-хенду були рятівним колом для більшої частини населення нашої країни, адже близько 45% населення України купували одяг та взуття саме в таких магазинах. Так, можна було заощадити значні суми грошей на покупку як зимової, так і літнього одягу для всієї родини. Нехай навіть ці речі не були новими, але, все ж, були і залишаються якісніше, ніж продукція, представлена на полицях магазинів з новим одягом і взуттям.

Навіть не дивлячись на таке зростання цін, жителі України продовжують віддавати перевагу магазинам секонд-хенду, але вже з меншим ентузіазмом. Більшість жителів столиці обурені даною тенденцією, але, не маючи іншого вибору, продовжують заходити в такі магазини, хоч і рідше.

Растут цены? Только не у нас!

Магазини роздрібного продажу секонд-хенду популярні не тільки серед тих, кому необхідно оновити свій гардероб. Волонтери вже багато місяців заходять сюди в пошуках самої дешевої існуючої одягу або дрантя. Використовують вони її в різних цілях, але основна мета це плетиво маскувальних сіток для армії. Так як ціни на речі вищого і нижчого якості зростають пропорційно, волонтери відзначають, що ціни для них поступово стають все більш і більш непідйомними.

Що робити? Є і хороша новина!

Дана новина відноситься безпосередньо до наших клієнтів, тобто, крупнооптовим, дрібногуртовим і роздрібним продавцям секонд-хенду. Ставши нашими клієнтами, Ви зможете значно економити на закупівлях і зробити товар більш доступним для Ваших покупців. Секонд-хенд оригінал оптом в Києві це тільки WCG!

Растут цены? Только не у нас!

Заморозивши наші ціни і зробивши знижку в 10%, ми допомагаємо Вам заощадити значну суму на оптовій купівлі товару і, при цьому, якість одягу залишиться на колишньому рівні, тобто, найвище! Ми реалізуємо переважно нові і практично не ношені речі, а значить, Ви ніколи не будете відчувати нестачу покупців, адже практично кожен українець прагне заощадити максимум коштів на покупку одягу, як для себе, так і для всієї родини, і навіть для найменших її членів.

Ставши нашими клієнтами, Ви отримаєте масу переваг, таких як: низькі ціни, професіоналізм і, звичайно, високий рівень обслуговування.

Для отримання більш детальної інформації зв’яжіться з нами зручним для Вас способом або ж приїжджайте до нас за адресою вказаною на сайті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *