Ресайклінг по-українськи: як секонд-хенди рятують українську економіку

 

Чергою до секонд-хенду вже нікого не здивуєш. Стрімке падіння української економіки стало поштовхом до розвитку іншого способу життя та відношення до одягу – більш розумного та економічного. Тисячі українців по всій країні як і раніше люблять модно одягатися, але от шопінг в коштовних бутіках тепер доступний одиницям. Великі та маленькі населені пункти по всій Україні буквально охопила секонд-хенд манія – люди шикуються у довгі черги задовго до відкриття магазинів з «дешевим» одягом, щоб встигнути забрати кращі речі із-за кордону за доступною ціною. Історія могла б бути сумною, якщо б в ній не було жодного позитивного моменту!

Однією з основних вигод нового українського захоплення секонд-хендом є те, що все більше людей вдається до корисного ідейного руху ресайклінг. Кожен раз, купуючи чи продаючи ношену річ, людина стає справжнім рятівником нашої планети, навіть сам не усвідомлючи цього. Також кожен відвідувач секонд-хенду може оновити свій гардероб якісними, брендовими речами з доступною економією. Природа врятована, а ви – зігріті та виглядаєте стильно, не витративши при цьому шаленої суми грошей! Що може бути краще?

Ще краще може почуватися тільки власник свого секонд-хенду! Відкриваючи точку з продажу привезених із-за кордону речей високої якості за прийнятними цінами, ви інвестуєте у своє майбутнє. Саме так – сучасні магазини second-hand дійсно роблять свій внесок у розвиток української економіки, адже товар в них буквально змітають з полиць. Власник роздрібної мережі з реалізації поношених речей із-за кордону має постійно обновлюваний асортимент, гарантовано високий та постійний приток клієнтів і збільшення обсягів продаж з кожним днем. Продажі секонд-хенду зростають від сезону до сезону, а попит на цей вид продукції тільки набирає обертів через погіршення економічної ситуації в країні.

Для тих, хто ще не знає, якісний та стильний одяг від європейських брендів можна придбати в оптовій компанії WCG – офіційного постачальника секонд-хенду для роздрібних точок по всій Україні. Речі оптом попадають до нас з Європи, де вони ретельно сортуються та проходять спеціальну обробку парою. Чистий, повністю стерильний та безпечний для носіння одяг, взуття та аксесуари завозяться до столичного розподільчого центру, де складуються для відправки постійним замовникам – власникам магазинів секонд-хенд в регіонах.

Врятувати планету, а разом з тим і українську економіку – насправді блага ціль для молодого підприємця! Не втратьте свій шанс у найшвидший спосіб приєднатися до молодого ресайклінгу – розумного та економічного способу життя сучасних українців!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *