Cream
Секонд хенд категории Cream
Секонд-хенд категорії cream - високий прибуток і привабливість для клієнтів Що таке секонд-хенд, напевно знає кожен. У цій статті ми ближче ...
Оригінал
Оригинальный секонд хенд
Оригінал - це назва секонд-хенду, який ще ніхто не сортував. В Англії такий вид товару ще називають «door to door», що дослівно означає «від дверей ...
Сортований
Сортированный секонд хенд
Якісний секонд-хенд все частіше за характеристиками займає кращі позиції ніж нові речі сучасних виробників. Одяг відомих європейських брендів, ...

Секонд-хенд оптом

«Оригінал» – це так званий несортований секонд-хенд, тобто товари, що не піддаються попередньому сортуванню. У Великобританії такий вид товару має назву «door to door» (від дверей до дверей), оскільки доставляється безпосередньо від будинків британців на склади компанії збирача. Волонтери в Англії розносять листівки і фірмові пакети до дверей житлових будинків із зазначенням дати і часу збору речей, серед яких, як правило, є багато абсолютно нових або практично не використаних товарів. Після чого, в обумовлену дату, зібрані пакети доставляються на склади компанії збирача, де вони не розкриваються, а далі транспортуються на оптовий секонд-хенд в Києві, а там вже реалізуються споживачеві.

«Сортований» – це найякісніший секонд-хенд, він комплектується речами, які ніхто не носив (визначається по наявності на одязі бирки бутіка, де його придбали) і товар який носили (оцінюють кілька показників зношеності одягу та зовнішній вигляд).

Існує багато критеріїв розподілу на види і групи сортування. Скажімо, у кожного виробника вони свої, але наведемо приблизну узагальнену класифікацію:

  • «Cream» – в основному одяг з бирками і мінімальним відсотком носіння без плям і розривів.
  • «Люкс» або «Екстра» – самий незаношений одяг. Продавці секонд-хенд, також називають його «Першим сортом», бо присутній ідеальний баланс між якістю і ціною.
  • «Перша категорія» – ношені речі, видно сліди експлуатації, але не поганої якості.
  • «Друга категорія» – одяг низької якості, з великими плямами, розривами і т.д.
  • «Третя категорія» – одяг не придатний для носіння.

Наша компанія займається поставками товару виключно вищої якості «Cream».

Компанія West Clothes Group пропонує своїм відвідувачам купити секонд-хенд оптом з Англії та всієї Великобританії. На сторінці прайс-листа в рубриці «Оригінал» можна ознайомитися з цінами для оптової покупки товарів з міст і регіонів: Ньюкасл, Лестер, Ноттінгем, Бредфорд, Корнуолл, Уельс, Шотландії та ін., а в рубриці «Сортування» ознайомитися з ціною на секонд-хенд класу «Cream». Також Ви знайдете інформацію про наявність на складах та вартість при купівлі товару великими партіями.