Секонд хенд категории Cream

Cream

Секонд-хенд категорії cream – високий прибуток і привабливість для клієнтів

Що таке секонд-хенд, напевно знає кожен. У цій статті ми ближче познайомимо Вас з таким сортом одягу секонд-хенд, як «Крем» (Cream), і спробуємо пояснити, чому саме цей сорт приносить найбільший прибуток і приваблює покупців по всій Україні.

Купить секонд хенд Cream

Назва даного виду сортування перекладається з англійської мови як «Вершки». Знаючи це, можна без зусиль провести аналогію і зрозуміти, що речі сорту «Крем» відбираються і отсортовуються від інших речей точно так само, як і вершки збираються з поверхні молока. Саме за таким принципом і працює наш постачальник з Великобританії – завод з переробки та сортування одягу в центральній частині Англії. Ще, ці речі можна порівняти з речами категорії люкс, які продаються в шикарних бутиках нашої країни, тільки нові, які дозволити собі можуть від сили 5% населення. Вартість секонд хенду Cream.

Купить секонд хенд Cream

  1. Перше «ЗА» на користь секонд-хенду «Крем»

Не варто думати, що раз це секонд-хенд, значить речі тут всі поношені або зіпсовані. Кожна річ, з відібраних у цьому виді сортування, не просто непогано виглядає, вона або абсолютно нова, або виглядає як нова, а це є одним з найвагоміших «За» на користь речей категорії «Крем». Тут важливо розуміти, що кожна людина, що заходить в магазин секонд-хенду, прагнучи знайти і купити річ, яка буде виглядати як нова і, при цьому, коштуватиме в рази дешевше своїх китайських побратимів.

Купить секонд хенд Cream

  1. У гонитві за брендовими речами

Ще одна перевага секонд-хенду категорії «Крем» – це те, що наявність такого в Вашому магазині буде залучати покупців самих різних вікових груп, кожна з яких буде прагнути потрапити у Ваш магазин, або для того, щоб максимально заощадити на покупці якісного одягу, або просто тому що не може дозволити собі покупку нових речей, але будуть і такі клієнти і клієнтки, які будуть стабільно навідуватися у Ваш магазин в дні нових поставок для того, щоб відшукати поодинокі брендові речі на вішалках. Так, так, це безсумнівно так!

Саме брендові речі відомих європейських і американських дизайнерських будинків дуже часто зустрічаються в цьому виді сортування.

Купить секонд хенд Cream

  1. Сезонні речі для всіх і кожного

Крім брендових речей, тут дуже часто можна знайти нові і стильні речі для дітей і підлітків, які ростуть настільки швидко, що дуже часто і не встигають хоча б раз надіти суконьку, комбінезончик або брючки, які європейські батьки їм купували.

Справа ще й у тому, що тут можна відшукати речі не просто для дітей і дорослих, а й для людей різного віку і статури. Дуже часто буває так, що людина, яка тижнями оббиває пороги бутиків і магазинів одягу в пошуках відповідного розміру (або дуже маленького, або великого), знаходять те, що шукала в магазинах секонд-хенду, а своєчасна сезонна зміна асортименту одягу приверне в рази більше покупців.

Для того щоб досягти успіху в бізнесі секонд-хенд, в першу чергу необхідно знайти сумлінного оптового постачальника, такого як компанія WCG, а решта залишається за малим!

Купить секонд хенд Cream

 

2 thoughts on “Cream

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  1. також цікавить яка ціна цієї групи товарів? І яка маса тюка? І чи, можливо, подивитися який там одяг?

  2. Яка ціна на дану категорію одягу? Яка мінімальна маса тюку? У тюку одяг посуртований по категоріях чи мікс? Чи можлива доставка по Україні ? Дякую