Оригинальный секонд хенд

Оригінал

Оригінал – це назва секонд-хенду, який ще ніхто не сортував. В Англії такий вид товару ще називають «door to door», що дослівно означає «від дверей до дверей», тобто мається на увазі, що це товари, які, потрапляють на склад компанії, яка щороку збирає секонд-хенд, безпосередньо від людей, яким вони належали.

Як збираються такі товари

Волонтери, які займаються збором таких товарів, ходять по домівках або квартирам і просять жителів надати допомогу людям з бідних країн. Разом з листівками, в яких надруковані заклики про допомогу, вони роздають фірмові пакети компанії, яка займається збором таких товарів. Пакети можуть залишатися близько дверей житлових будинків. У листівках при цьому міститься інформація про час і день тижня, коли представники компанії забиратимуть речі.

Наступний крок

В призначений час англійці, які зібрали речі, складають їх в пакети і залишають біля дверей. Це можуть бути різні речі, іграшки і т.д. При чому, варто відзначити, що речі з Великобританії відрізняються дуже гарною якістю і знаходяться часто в ідеальному стані. Це обумовлюється тим, що в цій країні, люди на шопінг витрачають величезні гроші, і дуже часто речі, виявляються просто «непотрібними», незважаючи на їх хороший стан.

Чому дуже часто такі речі упаковані в пакети для сміття?

Все просто, іноді у волонтерів є тільки роздруковані листівки, а пакети відсутні або одягу зібралося так багато, що просто не вміщається в наданий пакет. В цьому випадку люди, які хочуть допомогти, складають всі речі просто у великий пакет для сміття.

Як збирають пакети і привозять їх на склад

Так звані «драйвери», які займаються збором пакетів, на вантажних автомобілях везуть все на склад, де пакети не розкриваючись, а це найголовніше, фасуються для відправлення. Так як товар не переглядається і не сортується, в пакетах може знаходитися все, що завгодно. Тобто, що люди туди поклали, починаючи від дитячої заколки, закінчуючи фірмовим шкіряним плащем у відмінному стані. Коли ви купуєте сортований секонд-хенд, ви отримуєте досить багато гарних речей. Якщо ви вирішили придбати оригінал – це лотерея, іноді можуть попастися речі, якими можна окупити витрати на всю партію. А може і не попастися. Як пощастить. У кожному разі, в секонд-хенді можна продати все. Тому в програші ви теж не залишитесь.

Як експортуються товари

Зі складу компанії, куди був доставлений товар «драйверами», він потрапляє на склад нашої компанії. По Європі машина з товаром супроводжується нашими експедиторами, тому ми даємо гарантію, що від дверей людей, які віддали свої речі, товар потрапляє відразу до нас і далі на прилавки Ваших магазинів.

Щоб придбати секонд-хенд «Оригінал», перейдіть на сторінку «Ціни».

5 thoughts on “Оригінал

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  1. Минув майже рік, як я закуповую опт у WCG. Однак, оригінал взяв вперше. Товар у мішках виявився добрим – було багато брендових речей, нових дитячих речей. Буду брати ще.

  2. Співпрацював з багатьма постачальниками. Щодо WCG: хочу відзначити, що оригінал тут дійсно “оригінальний” – в речах ніхто не рився і їх не перебирав. Так і має бути.

    1. На жаль, речі під реалізацію ми не відпускаємо. Але Ви, Олю, все одно приїздіть і ми зможемо Вам запропонувати вигідну пропозицію.