Сортированный секонд хенд

Сортований

Якісний секонд-хенд все частіше за характеристиками займає кращі позиції ніж нові речі сучасних виробників. Одяг відомих європейських брендів, пройшовши сортування прямо на точці експортера, відповідає вимогам, як покупця, так і клієнта. Сортований second-hand дуже важливий, якщо потрібно зберегти обличчя магазину і залучити клієнтів. Весь секрет в оптимальності цього варіанту і можливості без зусиль підібрати щось саме «для себе»: продукція розділяється по сезонам, ступеням зношеності і загальній якості щодо ціни.

Перше – сортування за віком та статтю. Коли один з перших критеріїв визначено, йде другий – самий основний, що відноситься до будь-якого виду одягу (не залежно від сезону, вікового обмеження та типу) – рівень зношеності або ж якість. Часом на ринку «одягу з других рук» зустрічаються зовсім нові речі або без помітних слідів зносу. Такий клас називають «Cream», він є найдорожчим і престижним, хоча за ціною звичайно набагато нижче, ніж нові речі навіть гіршої якості. Ми поставляємо саме такий, найякісніший товар, з цінами на який Ви можете ознайомитися на сторінці прайсу.

Далі йде клас «Люкс» або ж «Екстра» – мінімальний відсоток попереднього носіння. Цей в свою чергу називається «Першим сортом», так як якість добре балансує з ціною. Далі речі поділяються на першу, другу і третю категорію. Якщо перша цілком стерпного якості, то серед другої можуть попадатися вже не придатні для носіння речі, третя ж – абсолютно старі і рвані ганчірки, які можуть поставлятися на виробництва для технічних робіт.

Найбільш часто у людини з’являється необхідність поповнити гардероб будь-якою річчю при зміні сезону. Часом буває, що вранці по дорозі на роботу вже зустрічають перші морози, а крім джинсової курточки накинути з гідною одежинки нічого. Назріває похід в магазин. Тому, звичайно ж, продукція сортується і по сезонах. Причому, при якісному сортуванні секонд-хенду з Англії, підібрати щось підходяще саме для себе і саме під цю пору року буде значно простіше (адже «зима» може бути поняття розтяжне).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *