Секонд-хенд – це не тільки одяг, але і якісне взуття!

Секонд хенд обувь

На території нашої чудової країни стабільно протягом року змінюють один одного три сезони: холодний, мокрий і теплий. А адже для кожного з них потрібна своя пара добротного і надійного взуття. Ось і доводиться обивателю постійно замислюватися про покупку нової пари «супутників» замість старих. Рішень даного питання всього два. Перше – піти на ринок або у бутік за новою парою взуття. Друге – піти в магазин секонд-хенд і придбати пару чудових, якісних, нехай і ношених брендових черевиків або кросівок.

Секонд хенд обувь

Ознайомтеся зі статтею: Як правильно оновити гардероб на 2015 рік?

Незаперечні плюси взуття секонд-хенд

Перший і найвагоміший плюс такого взуття – це, звичайно ж, його ціна. Вартість виробів в магазинах секонд-хенд може бути в два, три рази нижче, а щодо дитячого взуття навіть у десятки! Якщо поглянути на питання про покупку ношеного взуття для своєї дитини більш пильно, то головним негативним фактором в ньому буде побоювання зіпсувати ще остаточно не сформовану ступню маленького чада вже розношеним взуттям. Але це далеко від дійсності. Адже діти ростуть дуже швидко, і нова пара взуття для них купується навіть швидше одягу. А, отже, вони не встигають її розносити. Тому вона ідеально сяде на дитячій ніжці. І тільки уявіть, які величезні кошти може заощадити родина на дитячому взутті, купленої без шкоди її якості, з урахуванням усіх норм і стандартів педіатрії.

Секонд хенд обувь

Наступною перевагою ношеного взуття, буде її відмінна якість. Знову ж за цілком розумні гроші! Багато хто може протиставити ношеному європейському взутті нове китайського виробництва, але тут є один нюанс. Мало пар китайського взуття зможуть відходити хоча б сезон! А якщо до цього додати жахливу якість використовуємих при виготовленні матеріалів і фарб, які можуть викликати алергію або розвинення грибка, то даний варіант «відпадає» сам собою. Взуття ж місцевого виробництва, як правило, має непогану якість, але ціна на нього невиправдано завищена.

Секонд хенд обувь

І останнім незаперечним плюсом взуття секонд-хенд є його попит, адже китайська дешеве взуття вже не може з ним конкурувати в цьому питанні. Все більше і більше споживачів перевзуваються у взуття з Європи, особливо це торкнулося молоді. Адже вони завжди хочуть виглядати красиво за невеликі гроші.

Види взуття секонд-хенд

Секонд хенд обувь

Як правило, в магазинах секонд-хенд, представлені різні види взуття, але можна виділити основні два типи: класичне і спортивне взуття. Спортивне взуття, швидше за все, буде представником якогось іменитого бренду, яка буде продаватися за зовсім символічну вартість у порівнянні з ціною в будь-якому спеціалізованому магазині спортивного взуття.

Класичні моделі взуття – це невід’ємна частина гардероба будь-якого сучасної людини. Перевага «класики» у секонд-хенді – це відмінна якість за смішні гроші.

Так що, осмисливши все вище написане, можна зробити висновки про незаперечну перевагу закупівлі не лише одягу, а й взуття для свого магазину секонд-хенд. А дана стаття, допоможе Вам у його відкритті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *