Вінтаж vs секонд-хенд

WCG Винтаж vs секонд-хенд

За останнє десятиліття слово вінтаж стало дуже популярним серед модниць по всьому світі. І не тільки провідні світові бренди стали копатися в архівах і випускати нові колекції одягу, відроджуючи забуті форми і стилі, і називати все це словом вінтаж. Безліч магазинів секонд-хенду, також, поміняли свої вивіски і стали називатися магазинами вінтажного одягу. Враховуючи непомірно-зростаючу популярність цього слова і одягу, який сьогодні так називається, компанія WCG пропонує своїм читачам і клієнтам більш детально дізнатися, звідки з’явилося слово вінтаж та коли його варто використовувати, а коли ні.

Що таке вінтаж і чим він відрізняється від секонд-хенду?

WCG Винтаж vs секонд-хенд

Як вже було зазначено, за останні кілька років вінтажні речі стали останнім писком моди. Навіть така країна як Китай, де споживачі виступають проти того, щоб доношувати чужі старі речі, приєдналася до всесвітнього буму і відкрила магазини, спеціалізовані на продажу вінтажних речей. Під час цього модного буму навіть такий всесвітній бренд як Ralph Lauren (Ральф Лорен) відкрив полювання на старовинні речі і продає їх поруч зі своїми новими колекціями. Та ж проблема і з магазинами секонд-хенду. У загальному і цілому, магазини продають ношені речі і називають все це вінтаж, не надаючи ніякого значення початкового значення цього слова.

Спочатку, слово вінтаж вживалося виноробами для позначення року врожаю винограду. Але, з часом, це слово було запозичене індустрією моди, де воно набуло значення рідкісної і автентичної речі, яка представляє стиль певного Кутюр’є або періоду часу. Зрештою, найбільш поширене значення слова вінтаж – це річ, яка була вироблена в період між 1920-ми і 1980-ми роками. Речі родом з самого початку 20-го столітті і раніше ставляться до антикварних речей, та й ті, які були вироблені після 1980-х років, ще не мають права називатися вінтажними (найчастіше такі речі називаються сучасною модою).

У свою чергу, термін секонд-хенд підрозуміває будь-які елементи одягу, які раніше вже перебували у використанні в інших людей, незважаючи на часовий період, коли саме вони були зроблені.

WCG Винтаж vs секонд-хенд

WCG та «вінтаж»

Якщо ж Ви прагнете встигнути за сучасною модою і шукаєте тільки магазини з вивісками «Vintage» – можете не поспішати. Знайти справжній вінтажний одяг можна і в звичайних магазинах секонд-хенд. Все що необхідно – це запастися часом.

Компанія WCG поставляє в Україну тільки найкращий і найякісніший секонд-хенд з усієї Великобританії. Ми готові співпрацювати з підприємцями з усієї країни і гарантуємо високу якість речей, серед яких Ваші покупці обов’язково знайдуть одяг, безпосередньо пов’язаний з сучасною модою і стилем, в тому числі, можливо, і щось вінтажне.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *