West Clothes Group – це не просто секонд-хенд, це високоякісні речі з Великобританії

West Clothes Group - оптовая продажа секонд-хенд

Останнім часом люди все рідше можуть дозволити собі купувати нові якісні речі в бутиках і брендових магазинах. У той же час якість нових, більш дешевих речей, яка реалізується в багатьох магазинах і на ринках України залишає бажати кращого. Співпрацюючи з компанією West Clothes Group, Ви зробите доступною для Ваших клієнтів високоякісний одяг, привезенний прямо з Великобританії.

Принцип роботи WCG

Наша компанія вже більше ніж п’ять років радує клієнтів високоякісним секонд-хендом, і сьогодні ми можемо сміливо заявляти про себе як про надійного і стабільного постачальника товару з Великобританії. Бажання клієнта для нас – закон, а які можуть бути основні побажання у клієнтів нашої компанії? Звичайно, це відсутність браку, сміття та бруду в пропонованих нами товарах і просто високу якість одягу, який ми реалізуємо. Стосовно всіх цих пунктів, можемо Вас запевнити в тому, що ми чітко дотримуємося всіх вищезазначених вимог, адже одяг, який ми поставляємо, проходить строгий відбір, в результаті якого, Ви отримуєте тільки найновіші речі, часто практично не ношені і ще частіше, абсолютно нові речі з магазинними бирками.

У загальній складності існує безліч принципів відбору і сортування секонд-хенду. Приміром, третя категорія речей – це одяг, який вже абсолютно непридатна для використання за прямим призначенням, тобто сильно порваний або зіпсований якимось іншим чином; секонд-хенд другої категорії – це речі низької якості з плямами або розривами, але які ще підлягають ремонту або пранні; перша категорія речей включає в себе одяг, який вже носили, але який не має сильних потертостей або пошкоджень; категорія «Люкс» – це ношені речі, які мають гарний вигляд, і при цьому коштують не дорого. Але, існує ще одна категорія секонд-хенду, яка називається «Крем» («Cream»). Це саме та категорія товару, яку ми пропонуємо нашим клієнтам. Тут Ви зможете знайти одяг тільки кращої якості, абсолютно новий або ношений, але який і досі в ідеальному стані, високої якості і абсолютно без браку.

Перебуваючи в різних куточках Великобританії, наші співробітники ретельно стежать за збором та сортуванням речей і здійснюють поставку тільки найякісніших товарів, що дає нам велику перевагу на ринку секонд-хенду Україна.

Замовляючи одяг у нас на складі, оптові покупці і продавці отримують переваги, адже чим більше товару Ви збираєтеся придбати, тим більш гнучкі ціни будуть Вам запропоновані.

Хочете стати нашим клієнтом?

Ми співпрацюємо з багатьма клієнтами по всій Україні, в число яких входять не тільки великооптові продавці, але і дрібнооптові і навіть роздрібні. Ми цінуємо кожного клієнта і намагаємося зробити все для того, щоб кожен з них ще не раз повернувся до нас. Для того, щоб з нами зв’язатися Ви можете подзвонити по одному з телефонів або приїхати до нас на склад, адреса якого вказана у нас на сайті.

West Clothes Group – це оптовий склад секонд-хенду найвищої якості за розумними цінами. Наші співробітники завжди готові працювати з новими клієнтами і зроблять все для того щоб кожне Ваше прохання було виконано. Це є ще однією великою перевагою співпраці з нами.

Безліч брендових і просто красивих і якісних речей залучить ще більше клієнтів до Вашого бізнесу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *