Як позбутися запаху секонд-хенду?

Поряд з невпинним зростанням популярності секонд-хенду, покупці все частіше стикаються з проблемою неприємного запаху, який вони приносять додому разом з купленими у магазинах секонд-хенду речами. Іноді цей запах ледве помітний і зникає вже після першого прання, але буває, що цей запах не просто не зникає але й перекидається на інші речі в шафі і починає переслідувати людину всюди. Що робити в такій ситуації і як позбавити Ваші речі від запаху секонд-хенду ми і розповімо в цій статті.

Звідки береться цей запах?

Для того щоб дізнатися як вивести запах секонд-хенду з одягу, для початку необхідно розібратися в його походженні.

З турботою про наше з Вами здоров’я були встановлені деякі санітарні норми, згідно з якими всі речі секонд-хенд, які доставляються в Україну з інших країн повинні пройти обробку спеціальними хімікатами. Робиться це щоб знищити всю флору і фауну, яка може там оселитися на шляху в роздрібні магазини секонд-хенду. Саме з цією метою, найчастіше використовуються такі отрути, як формальдегід і бромистий метил, які, за словами хіміків, абсолютно нешкідливі для людини. Але, як і в багатьох інших сферах, недобросовісні або недосвідчені постачальники дуже часто переборщують з цими самими хімікатами і в підсумку, ще біля дверей магазину, покупець вже відчуває неприємний запах речей, а продавці в таких магазинах взагалі щодня працюють в екстремальних умовах.

Як його позбутися?

Для початку, варто відзначити, що жодному підприємцю не доведеться піклуватися про здоров’я своїх співробітників і ламати голову над проблемою знищення запаху секонд-хенду, тільки в тому випадку, якщо він вибере компанію WCG своїм постачальником. Весь наш товар був оброблений тільки кращими антисептиками, а значить, кожна річ буде пахнути тільки так, як того забажає її новий господар!

Якщо ж Вам все-таки не вдалося уникнути покупки речей «з душком», ми можемо порекомендувати своїм клієнтам два найбільш дієвих способи, як вивести запах секонд-хенду.

  1. Нашатирний спирт

картинки WCG zapah_secon_hand 1

20 мл 10% нашатирного спирту розчиніть в п’яти літрах води і замочіть в ній речі. В залежності від того, наскільки запах сильний, замочування може тривати від десяти хвилин до декількох годин. Після цього, віджату річ необхідно вивісити на свіжому повітрі і дати їй провітритися.

  1. Сода, сіль, оцет

картинки WCG zapah_secon_hand 2

Це народний метод і тут немає ніяких точних пропорцій. Розчинити інгредієнти у воді і замочити одяг.

Вищеперелічені методи допоможуть позбутися навіть від самого сильного запаху, але для початку Ви можете просто спробувати пару раз випрати речі з кондиціонером для прання.

Звичайно ж всі ці методи зможуть підійти тільки кінцевому споживачеві. Ну а підприємцям залишається єдина порада – працювати з надійним добросовісним постачальником, як компанія West Clothes Group, LTD.

Наснаги Вам і бажаємо ніколи не стикатися з подібною проблемою!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *