Зірки також одягаються в секонд-хенд!

Ні для кого не є новиною, що магазини секонд-хенду набувають все більшої популярності не тільки серед людей з низьким чи середнім прибутком, але і серед найвищих прошарків населення України і усього світу, у тому числі. Навіть зірки світового масштабу не соромляться витрачати свої величезні гонорари на покупку речей у вінтажних магазинах та на тандитах.

Якщо докладніше розглянути світ голлівудських зірок, то можна без зусиль віднайти не тільки прихильників одягу «Haute Couture», але і немало прихильників справжніх вінтажних речей з історією.

2 (3)

Так, однією із найзапекліших «мисливець» за секонд-хендом є красуня Джулія Робертс, яку папараці не раз помічали в магазинах секонд-хенду разом з дітьми. Мало того, так ще у 2001 році, вона з’явилася на червоній доріжці у сукні, купленій у вінтажному магазині. Як пізніше писали журналісти, вона дуже довго шукала ідеальне вбрання для цієї церемонії і після того, як найвідоміші дизайнери не змогли запропонувати їй те, що вона хотіла, вона й натрапила на «те саме», яке в результаті було визнано одним з найкращих у цей вечір.

Ще одна відома персона, яка вже декілька десятків років завертає на тандити у пошуках речей – Барбара Стрейзанд. У 90-х роках вона публічно зізналася у своєму захопленні, незадовго після чого, газета New York Times назвала її пристрасною прихильницею вінтажу і надрукувала статтю про популярність речей із секонд-хенду.

Ще більш дивною новиною для багатьох стане те, що не тільки жіноча половина голлівудських селебрітіз віддає перевагу секонд-хендам. Так, наприклад, сам Джонні Депп не відмовляє собі в задоволенні  попорпатися в речах, у яких ще сто років назад вже був свій хазяїн. Чого не скажеш про його дітей і дружину, які не змінюють своїй звичці наряджатися у супермодних бутіках.

1 (4)

До цього списку можна віднести і таких відомих людей, як Дрю Беррімор, Кейт Мосс, Шерон Стоун, Лару Спенсер і т.д. А скільки ще прихильників секонд-хендів воліють залишитися не розкритими?

Секонд-хенд стає справжнім новомодним рухом у всьому світі. Що вже говорити про Україну, де сьогодні практично на кожному кроці відкриваються все нові і нові магазинчики з ексклюзивними речами, привезеними з-за кордону. Більшість з нас навіть забуває про те, що буквально декілька місяців тому у цих речей був інший хазяїн.

Так що, не варто дивуватися якщо, зайшовши до чергового магазину секонд-хенду Ви зустрінете якого-небудь представника українського шоу-бізнесу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *